mężczyzna w garniturze podaje rękę

Audyt wykorzystania środków publicznych z unii

Nasze usługi obejmują również audyt wykorzystania środków publicznych z Unii. Przeprowadzenie takich działań pozwala wykryć, czy beneficjent funduszy unijnych działał zgodnie z umową. Aby to stwierdzić, analizuje się wnioski i płatności, sprawdza się poniesione wydatki oraz weryfikuje się dokumenty finansowe.

 

Co warto wiedzieć o realizacji audytu środków publicznych z Unii?

Na podstawie przeprowadzonego audytu możliwe jest stwierdzenie, czy dane, które podmiot przedstawił w dokumentacji, są zgodne ze stanem faktycznym. Na takim potwierdzeniu korzysta zarówno podmiot otrzymujący środki, jak i instytucja, która je przekazuje. Obie strony mogą bowiem zyskać pewność, że wszystkie etapy realizacji projektu przebiegają w prawidłowy sposób.


Jakie dane analizuje się w audycie środków publicznych z Unii?

Nasi specjaliści z uwagą podchodzą do każdego zagadnienia, co pozwala im skutecznie zweryfikować poprawność danych. Analizujemy:
● dane liczbowe;
● dane opisowe.


Precyzyjnie sprawdzimy stan ksiąg rachunkowych oraz wiarygodność innych informacji. Podczas audytu zweryfikujemy również, czy system kontroli wewnętrznej działa bez zarzutu.

 

mężczyzna w garniturze


Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Wszyscy nasi eksperci, zajmujący się audytem środków publicznych z Unii dysponują odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi, które pozwalają im fachowo przeprowadzić tego typu zlecenia. Podczas naszej pracy sprawdzamy m.in. prawidłowość przeprowadzania procedury przetargowej, analizujemy terminowość poszczególnych działań beneficjenta, przyglądamy się dokładnie sprawozdaniom z realizacji projektu oraz upewniamy się, że dokumentacja została odpowiednio zarchiwizowana. Działamy kompleksowo, dlatego nasi klienci mogą być pewni, że przyjrzymy się wszystkim aspektom realizacji projektu z funduszy unijnych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z audytem środków publicznych z Unii, zachęcamy do kierowania pytań do naszych ekspertów.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: Warszawa tel. 22 863 18 44

Audyt wykorzystania środków pomocowych z unii warszawa - Rachunkowość Weryfikacja